لینک ها
شبکه های اجتماعی
فرش اهورا | درباره ما
فرش اهورا فرش کاشان
6327
rtl,page,page-id-6327,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

درباره ما

گروه صنعتی فرش اهورا

اندکی درباره ما

گروه صنعتی اهورا شامل سه واحد تولیدی ، توزیعی و فروشگاهی می باشد. این مجموعه در امر توزیع فرشهای اکریلیک در سطح ایران دارای شبکه گسترده و منحصر به فردی است.

واحد توزیعی فرش اهورا در سال 1378 توسط آقای امیر فاطمی نژاد در شهرستان کاشان شروع به کار نمود و شعبه توزیعی در اراک افتتاح گردید.در سال 1384 مجموعه کاملی از فرش اهورا در اصفهان راه اندازی گردید.طی فعالیت صورت گرفته مجموعه فرش اهورا با شرکت های تولید کننده معتبر ایرانی مانند فرش تندیس ماندگار ، فرش کشمیر ، فرش آریا نگین و… قرارداد مبادله و تولید منعقد کرد و در همین راستا فروش فرش را با برند ثبتی فرش اهورا به طور انحصاری در اختیار گرفت.

در سال 1390 با راه اندازی واحد تولیدی فرش 700 شانه تراکم 2550 وارد عرصه تولید فرش ماشینی شد که هم اکنون با تولید فرشهای تراکم بالا شامل 1000شانه تراکم 3000 و دارای 10 رنگ و 1200 شانه تراکم 3600 که نزدیکترین فرش از لحاظ ظرافت و زیبایی به فرشهای دستبافت ابریشم تبریز و قم است در حال فعالیت می باشد.

  • از ویژگیهای گروه صنعتی فرش اهورا می توان به برگزیدن گروه طراحی کامل و مجرب در زمینه طراحی نقشه و رنگ آمیزی اشاره نمود که توانسته این گروه را از مابقی شرکتهای تولیدی مجزا کند.
  • همچنین این گروه صنعتی با در اختیار داشتن بهترین ماشین آلات نیا توانایی بافت انواع فرش در شانه های مختلف با تراکم های متنوع را دارا می باشد.
  • گروه صنعتی فرش اهورا با توجه به نوع مواد مصرفی و نوع بافت منحصر به فرد آن با اطمینان کامل محصولات خود را تا 5 سال پس از خرید گارانتی می کند.

بنابراین مصرف کننده خوش ذوق و سلیقه ایران زمین می تواند با خیال راحت فرش خود را در طرحها و اندازه های گوناگون انتخاب و خریداری نماید.

Untitled-4
ویژگیهای فرش اهورا

تنوع محصول

- فرش اهورا با در اختیار داشتن بهترین ماشین آلات روز دنیا توانایی بافت انواع فرش در شانه مختلف با تراکم های متنوع را دارا می باشد.

ذوق و سلیقه ایرانی

فرش اهورا دارای سالها تجربه و آشنایی با ذوق و سلیقه ایرانی می باشد.

برترین تولید کننده

فرش اهورا دارای یکی از برترین تولید کنندگان فرش اکریلیک با تراکم های مختلف می باشد.

طراحی منحصر به فرد

- فرش اهورا با طراحی منحصر به فرد خود همواره کوشیده است تا بتواند سلیقه مشتریان گرامی را در تولید فرش ماشینی لحاظ نماید.

photo_2017-02-14_10-24-40

بهترین نوع مواد اولیه

- فرش اهورا با انتخاب بهترین نوع مواد اولیه لطافت و نرمی ، ثبات رنگی بالا در برابر نور و سایش و شستشوی محصول ، فرش را با بالاترین نوع استاندارد به مشتریان خود ارائه می دهد.